Loading...
Novinka
Potravinářské barvivo SuperiOil Pine Green 30g - Fractal

Potravinářské barvivo SuperiOil Pine Green 30g - Fractal

Obarvi čokoládu, ganache, máslové krémy i další tukové hmoty do sytě tmavě zeleného odstínu pomocí olejové potravinářské barvy, která je určená právě pro suroviny s vyšším obsahem tuku.
Skladem > 10 ks
U vás 6.10.2026

143 Kč
476.7 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 238 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Jednoduše vybráno, objednáno, zaplaceno a rychle doručeno. Za mě spokojenost.
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.

Tmavě zelená olejová potravinářská barva je vhodná všude tam, kde klasické vodou ředitelné barvy nefungují ideálně. Díky olejové bázi se dobře zapracovává do čokolády, kakaového másla, ganache, máslových krémů, fondánu a dalších tukových cukrářských hmot. Odstín Pine Green vytváří výraznou tmavě zelenou barvu, která se hodí například na vánoční dezerty, lesní motivy, dinosauří dorty nebo elegantní tmavě zelené dekorace.

Barvu před použitím důkladně protřepej a přidávej postupně po malých dávkách, dokud nedosáhneš požadované intenzity. Balení obsahuje 30 g / 30 ml. Barva neobsahuje E171 a je vhodná i pro veganské a bezlepkové výrobky.

Při práci doporučujeme používat kovové pomůcky, protože intenzivní olejová barviva se mohou z plastu, dřeva nebo textilu obtížně odstraňovat.

Hlavní výhody:

  • tmavě zelený odstín Pine Green,
  • olejová báze vhodná do tukových hmot,
  • vhodná na čokoládu, ganache, máslové krémy a fondán,
  • balení 30 g / 30 ml,
  • bez E171,
  • bez lepku,
  • vhodná pro vegany,
  • intenzivní zabarvení i při malém množství.


Hmotnost

Balení obsahuje: 30 g

Složení produktu

Frakcionovaný kokosový olej, barviva: E133 – brilantní modř FCF, E102 – tartrazin, E153 – rostlinné uhlí. Barvivo E102 může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí.

Výrobní společnost
Fractal Colors Ltd.
Erkel Ferenc utca 26/1 Pest 2141
order@fractalcolors.com
www.fractalcolors.com

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Gelová barva Fractal - Menthol (30 g) 6197 dortis

Koncentrovaná gelová barva vhodná na barvení potahovacích hmot, krémů, gelů a těst.

118 Kč
393.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva Fractal - Lime Green (30 g) 6819 dortis

Koncentrovaná gelová barva vhodná na barvení potahovacích hmot, krémů, gelů a těst.

118 Kč
393.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Gelová barva zelená BIO 25g - RUF

Gelová barva zelená BIO 25g - RUF

BIO gelová barva zelená RUF. Balení 25 g.

65 Kč
260 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Jedlá prachová barva Fractal - Dark Green (1,5 g) 6251 dortis

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra mal

122 Kč
8133.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks